2.el Lokanta Malzemeleri - / | https://www.firmasepeti.com
2.el Lokanta Malzemeleri
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 47 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Gökhan Güneş
  Fax
  0 (216) 315 19 86
  Adres
  Örnek Mahallesi Yunus Emre Cad. No:68/B
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  yasinspot@gmail.com
  Web Sitesi
  http://www.ikinciellokantamalzemeleri.com

  Karagöz Ticaret ikinci el Endüstriyel cafe lokanta malzemelerinin hem alımı hemde satımıyla ilgilenmekteyiz. Türkiye’nin her ilinde her şehrinde bu işimizi sürdürüp müşteri memnuniyeti sağlamaktayiz. Elimizde cafe ve lokantaya uygun tüm malzemeler bulunmaktadır. Müşterilerimizin isteği üzerine hangi malzemeyi istiyorsa hangi ürünü begeniyorsa bizzat kendimiz ilgilenip ürün almak isterse satışını veya bize satmak isterse kendi nakliyemizle alımını gerçekleştiriyoruz. Sattığımız malzemeler ikinci el olmasına rağmen ürünlerin hiçbir sıkıntısı hiçbir sorunu bulunmamaktadır. Aldığımız malzemelerin herhangi bir sorunu olduğunda bile o sorunu kendi ekip arkadaşlarımız gidermektedir. Satılan malzemelerimizin hiçbir sıkıntısı hiçbir sorunu yoktur. Müşterilerimizi memnun etmek bizleride memnun eder. Bizi aramaktan çekinmeyin.

  Misyonumuz
  Komple olarak tüm endüstriyel mutfak malzemelerinin alımını ve satımını gerçekleştiriyoruz. Malzemelerimiz istenilen kalitede istenilen görünümde temiz ve çalışır halde muşterilerimize sunmakta ve müşterilerimizin esnaflarimizın kapattıklari dükkanlarinin içinde bulunan ve satmak istediği malzemelerini hakettiği fiyatlarda almakta ayrıca yanı sıra muşterilerimzin memnuniyetinide sağlamaktayiz.

  Vizyonumuz
  Alım satım olarak ilgilendiğimiz ikinci el lokanta,cafe,büfe ve aklınıza gelebilecek bir çok Endüstriyel mutfak malzemelerinin alımını tüm Türkiye çapında gerçekleştirmek ve amacımız bu iste daha çok ilerleyip endüstriyel mutfak malzemelerinin imalatını yapmak muşterilerimize daha kaliteli daha kullanılır halde malzeme satmaktir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll