1 RÜZGAR SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ - / | https://www.firmasepeti.com
1 RÜZGAR SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 34 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Doğan Ilgıt KELLECİ
  Fax
  02122516125
  Adres
  KEMANKEŞ MAHALLESİ NECATİBEY CADDESİ KARAKÖY - İSTANBUL
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  dogan@ruzgargroup.com
  Web Sitesi
  http://www.ruzgargroup.com

  İstanbul Aksaray’da kurulan RÜZGAR DIŞ TİCARET ARITMA GIDA SANAYİİ LTD. ŞTİ. kaliteden ödün vermeden yaptığı başarılı çalışmalardan edindiği tecrübe ile birçok projelere imza atmış ve kısa sürede Türkiye’de çevre teknolojilerine hizmet veren firmalardan biri haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız müşteri taleplerini en kısa sürede ve en kaliteli şekilde tedarik edebilmek amacıyla hizmet ağını arttırmıştır.


  Firmamız arıtma sistemlerinde anahtar teslimi çözümler üretmektedir. su arıtma tesislerinin projelendirilmesi, tüm ekipmanlarının son teknolojiler kullanılarak imalatı, elektrik, mekanik tesisatın temini, montajı ve sonraki işletme, bakım hizmetlerinin sağlamaktadır. Çevre ve teknolojileri alanında; yurt içi ve yurt dışında proje, uygulama ve işletme konularında birçok referansa sahiptir. RÜZGAR ARITMA temelde, müşteri ihtiyaçlarını ve memnuniyetini amaç edinmiş, pazar eğilimlerini ve teknolojik gelişmeleri takip eden, gelen taleplere uzman kadrosu ile cevap veren, müşteriyi her zaman bir çözüm ortağı olarak gören ihtiyaç duyulan her türlü ürünün temini ve taahhütünü yerine getiren kurum olma esasını ilke olarak kabul etmiştir.

  Kalite Politikamız

  RÜZGAR ARITMA,tüm çalışanlarının aktif katılımıyla, sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde müşterilerinin gereksinimlerine uygun, beklentileri karşılayan veya aşan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder. Müşteri memnuniyetine ulaşılmasını iş süreçlerinin titizlikle yönetilmesini sağlayarak ulaşır. Bunun için tasarım, termin ve maliyet kontrol unsurlarını müşteriye azami değer yaratmak yolunda sürekli iyileştirmeyi kendine politika olarak benimsemiştir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll