Sizi Daha Yakından Tanımak İsteyenlere Fırsat Yaratın | https://www.firmasepeti.com

Sizi Daha Yakından Tanımak İsteyenlere Fırsat Yaratın

            Farklı sektörlerde müşterilere hizmet veren firmaların güncel platformda bir araya gelmesini sağlayan hizmetlerimiz, online mağaza vitrini olarak tanımlanabilir. Her türlü ihtiyacın karşılanmasında referans niteliği taşıyacak olan firma rehberi çalışmaları sayesinde siz de sattığınız ürün ya da sunduğunuz hizmete ait her türlü bilgiyi sayfalarımız aracılığıyla hedef kitleyle paylaşabilirsiniz.

  Türkiye'nin En Gelişmiş Firma Rehberinde Yerinizi Alın!

            2010 yılında hizmete giren firmamız, attığı her adımda farklı sektörler için öncü niteliğinde çalışmaların altına imzasını atmıştır. Sistemimize kayıt olan firmalar;

 * Yaptıkları işe ait detayları

 * Özel ilanları

 * Personel ihtiyaçlarını

 * Yeni ürünlerini ve

 * Gelen talepleri için tekliflerini online ortamda karşı tarafa iletebilirler.

            Değişen tüketici ihtiyaçları dikkate alındığı zaman firma ekle butonu üzerinden yapılacak girişlere görseller eklenebilir. Adres paylaşımı, konum etiketleme, çalışma gün ve saatleri hakkında bilgi ve her türlü haberin girilebileceği sayfanız üzerinden takipçilerinizle etkili bir iletişim imkanı yakalayabilirsiniz.

  Ziyaret Analizi Yaparak Yeni Kampanyalar Belirleyin...

            Firmanızı ziyaret eden müşteri bilgilerini analiz ederek belirlediğiniz hedefler çerçevesinde yeni kampanaları zaman kaybetmeden devreye sokabilirsiniz. Faaliyet gösterdiğiniz ile sınırlarında yaşanan haberler, organizasyonlar ve yaşanan gelişmeler ışığında müşteri motivasyonu üzerinde hızlı ve kalıcı bir etki yaratabilirsiniz. Türkiye firma rehberi üyelik işlemlerini tamamlayarak müşterileriniz için hazırladığınız özel teklifleri online platformda paylaşmaya başlayabilirsiniz.

  Üyelik işlemlerinin ardından yetkilendirilmiş personel ve yöneticiler sisteme kolay bir şekilde giriş yapabilir. Zengin görsellerle desteklenecek olan hizmet içerikleri ilgili alanda arama yapan müşterilerin sayfalarında görünerek hedef kitle ile kurulacak iletişim arasındaki engeller ortadan kaldırılır. Oturduğunuz yerde müşteri beklemek yerine hizmet arayanların ayağına gitmenizi sağlayacak olan çalışmalarımız sayesinde siz de belirlediğiniz hedeflere emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

  Kullanıcı Yorumlarıyla Desteklenen Firma Haberleri

  Eleman arayışının sürdürüldüğü, satılan ürün veya verilen hizmet hakkında bilgilerin aktarıldığı ve kullanıcı yorumlarıyla desteklenen sayfanız, sağladığınız avantajların daha geniş kitleler tarafından öğrenilmesi için kullanılır. Firma rehberi üyeleri ilgili kategori üzerinden verdikleri hizmetleri, aynı anda hedef kitle ile paylaşabilir.

            Düzenli olarak güncellenen bilgiler ışığında en avantajlı teklifi değerlendirecek olan müşteriler sonraki işlemlerinde de aradıkları hizmete kolay yoldan ulaşabilirler. Kullanıcı dostu olan firma bul hizmetlerimiz, kullanıcıları ilgisiz arama ve zaman kayıplarına karşı koruma altına alır. Sadece ilgili sektörde bilgi almak isteyen müşterilerin tekliflerinizi görebileceği sistem sayesinde siz de gereksiz mesaj kirliliğinden kurtulabilirsiniz. İş verimliliğinin artmasını sağlayan avantajlarımızdan yararlanmak isteyenler kayıt olarak istedikleri zaman sisteme giriş yapabilirler.

            Üretici firmaların kendilerini daha rahat bir şekilde anlatmasına imkan veren sistemimiz, iş verimliliğinin bütçeye uygun seçenekler arasında sağlanması için kullanılır. Telefon, sosyal medya ya da online ortamda iletişim kurma fırsatını yakalayan müşteriler ve hizmet sağlayıcılar, talep ve teklifleri firma seç kategorisi üzerinden hızlı bir şekilde karşı tarafa iletebilirler. Firma rehberinizi ziyaret eden müşteri yorumlarını öğrenerek ihtiyaç duyduğunuz yenilikleri hayata geçirebilirsiniz.

676 kez görüntülendi. / 14-04-2020 eklendi.

  • Scroll