Otomotiv Sanayi Ürünleri Ve Aksesuarları | https://www.firmasepeti.com

Otomotiv Sanayi Ürünleri Ve Aksesuarları

            Hem yurt hem de dünya genelinde otomotiv sanayi tarafından üretilmekte olan tüm ürünler ve aksesuarlar her geçen yıl biraz daha fazla alıcıyla buluşuyor. Milyonlarca insan arabalarını daha konforlu, güvenli ve lüks hale getirmek için online platformlardan popüler bir oranda sipariş verdikleri bu ürünler tamamen orijinal ve sertifikalı olup her marka araba ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu sektördeki ürünler bilindik markalar tarafından üretilmektedir ve değişim - iade koşulları her zaman müşteri memnuniyetini sağlayacak orandadır. Türkiye'nin her yerine kargo gönderimi olup bir hafta içerisinde teslimatlar gerçekleştirilir.

  Otomotiv Sanayinde İlk Seçenek: Stop Lambaları

            Araçlar durdurulduğunda ya da bir arıza çıktığında yakılması gereken stop lambaları 12 voltluk uyumlu mekanizmaları ile birlikte satışa çıkarılmaktadır. Çakar lambası adı verilen bu ürünler ürün kataloglarında yer alıp stoklarda görünmediği takdirde istek listeme ekle seçeneği ile birlikte sipariş edilebilir. Arka tamponda kullanılan stop lambaları led ampullü olup yeni nesil bir ürün kalitesi sunmaktadır. Üçgen tipin siyah çerçeve içerisine alınmış bu ürünler yağmur ve kar gibi kış yağışlarına karşı da mukavemet gücüne sahiptir. 200 metreden dahi görünme avantajına sahip olan stop lambaları montaj ayakları sayesinde rahatlıkla takılabilir. Darbelere karşı da direnç gücü yüksek olan bu ürünler otomotiv sanayinde en çok satılan ürünler listesinde yer alıyor.

  Yağmur Engelleyici Ürünler

            Yağmur sularının yan aynalara gelmesini engelleyen bu ürünler henüz yeni bir ürün olmasına rağmen şimdiden çok incelenenler ve satılanlar kategorisinde yer alıyor. Aynanın konumuna göre manuel olarak şekil alma özelliğine sahip olan bu aynalar kolaylıkla eğilip bükülebilir. Yapıştırılarak kullanılan bu materyaller her tip araç için ekstra koruma sağlamaktadır.

  Direksiyon Kılıfları ve Ürün Özellikleri

            Hem direksiyonun daha rahat tutulmasını sağlayan hem de desenleri ile birlikte arabaların iç dekorasyonunu olumlu olarak etkileyen direksiyon kılıfları son derece özel fiyatları ile birlikte alıcılara sunuluyor. Suni deriden üretilen versiyonları daha ucuz olup ergonomik ve kullanışlı bir profil oluşturmaktadır. Sarmal şeklinde bu kılıflar direkt olarak standart direksiyon ölçülerinde imal edilmektedir. Aynı zamanda koruyucu özelliklerinin bulunması ekstra bir avantaj olarak görülebilir. Güneşin direksiyona doğrudan zarar verebildiği UV ışınlarına karşı ekstra bir koruma sağlar. Aşınma ve benzeri etkilere karşı da uzun ömürlü bir kullanım konforu vaat etmektedir. Suni deri olduğu için kolaylıkla renk olan bu modellerde desen ve renk farklılıkları kataloglarda ve ürün görsellerinde gösterilmektedir.

  Her Arabada Kullanılabilecek Paspas Ürünleri

            Araç içi temizliğini pratik ölçeklerde yerine getiren paspas ürünleri kolay kıvrılma özelliğine de sahiptir. Araçların rengine göre birçok farklı alternatif renkte ürün çeşitliliğini incelemek ve buna göre siparişi tamamlamak mümkündür. Kenar biyeleri sayesinde yıllarca aynı işlevi ile birlikte kullanılabilir. Yapışkanlı şeritleri sayesinde kayma, ileri geri oynama gibi kullanım rahatını bozan etkilerden uzaktır. 

Haber detaylarını bu alana giriniz.

228 kez görüntülendi. / 09-12-2018 eklendi.

  • Scroll