En Kullanışlı Bilgisayar Ve Bilişim Ürünleri | https://www.firmasepeti.com

En Kullanışlı Bilgisayar Ve Bilişim Ürünleri

            Sadece ofis ve iş hayatında değil gündelik yaşamlarda, sanatsal üretimlerde ve birçok meslekte kullanılmakta olan bilgisayar aksesuarları ve bilişim ürünleri ile birlikte satılmaktadır. Birçok ürün bilgisayar kullanımını keyifli ve konforlu hale getirmeyi hedeflerken, bazı cihazlar ve aygıtlar ise bilgisayar ömrünü uzatmaya ve kalitesini arttırmaya yöneliktir. Hayatın her alanında aktif olarak kullanılan bilgisayar ürünleri 2 ve 4 yıl arasında değişen garanti süreleri ile birlikte satışa çıkarılıyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu ürünlerdeki yenilikler ve donanımlar da artış göstermiş durumda.

  Yazıcılar ve Ürün Özellikleri

            USB Bağlantısı ile birlikte hem kasa bilgisayarlara hem de laptoplara bağlantısı yapılan yazıcı ürünleri bilgisayarda yazılmış olan tüm ürünlerin çıktısını almaya yaramaktadır. Aynı zamanda kopyalama özellikleri de bulunan bu ürünler, kırtasiye malzemesi olarak da değerlendirilmektedir. Son dönemde piyasaya sürülen çok işlevli yazıcılar birçok özelliği de bünyesinde barındırıyor. Kopya çıkarmak dışında faks yollama ve tarama özellikleri de bulunan bu cihazlar renkli baskılar için de kullanılmaktadır. Dakikada 5 ile 8 arası renkli sayfa çıkarabilen bu cihazların mürekkepli ve lazerli olan versiyonları mevcuttur. Mürekkepli yazıcılar nispeten daha ucuz iken birden fazla kaliteli özelliği kullanıcılarına sunan lazerli yazıcılar taksitli ödeme imkanlarıyla birlikte daha pahalıdır. Fotokopi ve fotoğraf baskı çekme özellikli olan versiyonlar da özel kutusu ile birlikte sipariş edilebilir.

  Dahili Bellekler ve Ürün Özellikleri

            Notebooklara ve diz üstü bilgisayarlara özel olarak üretilen dahili bellekler fotoğrafların, videoların ve metinlerin pratik ve güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini olanaklı hale getiren çok yönlü cihazlardır. Hafıza boyutları birbirinden farklılık göstermektedir ve Usb girişli olan türleri mevcuttur. Bununla birlikte yeni dönem bilişim sektöründe son olarak üretilen ve satışa çıkarılan alternatiflerinde artık herhangi bir kabloya ve bağlantıya gerek duyulmadan otomatik olarak bilgisayara bağlanma özellikleri de bulunuyor. En çok tercih edilen modellerinin başında hafıza kapasitesi 16 GB olan versiyonları var. Bu ürünler son derece küçük boyutlarda her yere rahatlıkla taşınabilir. Farklı renkleri ve desenli olan modelleri de ek seçenekler arasında yer almaktadır.

  Bilgisayar Soğutucuları ve Kullanım Avantajları

            Kaymayı engelleyen özel bir mekanizmaya sahip olan bilgisayar soğutucuları fan işlevi görüp bilgisayarların kademeli olarak ısınmasına engel olmaktadır. Bu ürünler kısa bir usb kablosu ile birlikte her türlü bilgisayara takılabilir. Günde sadece on dakika çalıştırılması dahi bilgisayarların ömrünü uzatmaktadır. Siyah rengi dışında üretilen son modellerinde kırmızı ve lacivert rengine de yer verilmiştir. Fan sessiz çalışma özelliğine sahip olduğu bilgisayar kullanım halindeyken bile pratik bir şekilde takılabilir. Yeni çıkan modelleri arasında hem led fanlı hem de hoparlörlü olan yeni nesil türleri de kataloglardan seçmek ve sepete eklemek mümkün. Bu ürünler kullanıldığında bilgisayarın ısınması engellenirken aynı zamanda hoparlör ve fan ışığı farklı fonksiyonlar için kullanılabiliyor. 

736 kez görüntülendi. / 06-02-2019 eklendi.

  • Scroll